تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه (R&D):

تحقیق و توسعه نقش بسزایی در رشد و توسعه هر شرکت ایفا می کند از این رو وجود این واحد در شرکت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. واحد R&D شرکت آمیزه های پلیمری سپهر پاک (تولید کننده انواع مستربچ ها و کامپاندهای پلیمری) یکی از ارکان اصلی در توسعه و ارتقای کیفی محصولات به شمار می ­آید. این شرکت با به کار گیری از دانش کارشناسان مجرب و استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و تولیدی پیشرفته قادر به طراحی و ساخت انواع مستربچ ها و کامپاندهای پلیمری بر اساس نیاز مشتری می باشد.

زمینه­ های تحقیقاتی واحد R&D شرکت آمیزه های پلیمری سپهر پاک:

این واحد در زمینه­ های تحقیقاتی در حوزه­ های مرتبط با انواع مستربچ های رنگی ، افزودنی، پرکننده و همچنین انواع کامپاندهای پلیمری اعم از کامپاندهای زیست تخریب پذیر، چوب پلاستیک، و…، به منظور بهبود و بهینه سازی خواص آمیزه های پلیمری برای تولید قطعات پلاستیکی و حوزه استفاده از مواد پلیمری زیست تخریب پذیر در صنعت پلاستیک تمرکز خاصی دارد و همواره در این خصوص با صاحب ­نظران و صنعت­کاران ارتباط تنگاتنگی داشته است. شرکت آمیزه های پلیمری سپهر پاک در راستای به کارگیری سیاست های خود همواره آمادگی دارد تا در حوزه های معرفی شده، با مراکز صنعتی و دانشگاهی همکاری و مشاوره داشته باشد.

مشاوره فنی :

تیم تحقیق و توسعه سپهر پاک از کارشناسان متخصص و مجرب تشکیل شده تا با به کارگیری دانش فنی آنها و استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و تولیدی پیشرفته راه حل های ویژه ای برای چالش های پیچیده و تقاضای مداوم بازار که مشتریان ما درگیر آن هستند ، توسعه دهد.